
Producent
-
Edycja św. Pawła (1)
-
Pomoc - Wydawnictwo Misjonarzy Krwii Chrystusa (1)
-
Promic Wydawnictwo Księży Marianów (1)
-
Warmińskie Wydawnictwo Diecezjalne i EDYCJA Świętego Pawła (1)
-
Warmińskie Wydawnictwo Diecezjalne Olsztyn (2)
-
Wydawnictwo Ojców Franciszkanów (1)
-
Wydawnictwo Pallottinum (17)
-
Wydawnictwo Petrus (1)
-
Wydawnictwo WAM (3)
Kolekcja
Cena
-
od
do
Nowość
Brewiarz dla świeckich + Szkoła modlitwy chrześcijańskiej

Skrócona wersja Liturgii Godzin w poręcznym formacie z książką Szkoła modlitwy chrześcijańskiej przybliżającą w prosty i przystępny sposób bogactwo modlitwy brewiarzowej, a w szczególności dwóch podstawowych godzin: jutrzni i nieszporów.
Zestaw obowiązkowy dla wszystkich, zarówno dla tych, którzy już doświadczyli bogactwa modlitwy Liturgią godzin, jak i tych wszystkich, którzy wkraczają na drogę modlitwy brewiarzowej.
Wysyłka w: do 3 dni roboczych
Brewiarz Franciszkanów Świeckich - Liturgia Godzin w układzie czterotygodniowym - Jutrznia, Nieszpory, Kompleta

Brewiarz Franciszkanów Świeckich to najnowsza tego typu pozycja,która zawiera Liturgię godzin w układzie czterotygodniowym (Jutrznię i Nieszpory, a także Kompletę);Hymny i Psalmy na wybrane święta,wspomnienia i uroczystości; Mały katechizm z licznymi modlitwami do Pana Jezusa,Maryi świętych i błogosławionych;znajdziemy tu także litanie, nowenny,a na końcu śpiewnik z pieśniami na różne okazje i okresy Roku Liturgicznego.
Jest to wspaniała pomoc w codziennym chwaleniu Boga indywidualnie,w rodzinie czy we wspólnocie.Mnogość i bogactwo różnych form modlitw do świętych patronów stwarza możliwość zgłębiania konkretnej duchowości.
autor: pod redakcją o. Alojzego Pańczaka OFMConv
Wybrane hymny na Jutrznię i Nieszpory

Jest to więc księga zaadresowana do różnego rodzaju wspólnot (kleryckich, zakonnych, parafialnych, ruchów kościelnych), które wspólnie celebrują Liturgię godzin, ale nie tylko. Z zawartych w zbiorze kompozycji mogą także owocnie i twórczo korzystać organiści. Dzięki temu wzbogacą swój repertuar o nowe śpiewy na Msze św., szczególnie na uroczystości i święta roku liturgicznego, na które repertuar pieśni jest ubogi (np. święto Objawienia Pańskiego, Przemienienia Pańskiego, Chrztu Pańskiego i.in.). Z uwagi na to, że hymny posiadają głębokie, teologiczne teksty, śpiewanie ich przez szerokie grono wiernych z pewnością przyczyni się do bardziej świadomego sprawowania i przeżywania misteriów wiary w liturgii Kościoła.











