
Kategorie
Producent
-
Edycja św. Pawła (5)
-
Fundacja Malak (1)
-
Fundacja Nasza Przyszłość (1)
-
Gaudium Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej (3)
-
Gloria24 (1)
-
Rafael - Dom Wydawniczy (1)
-
Vocatio (2)
-
Wydawnictwo AA (1)
-
Wydawnictwo Diecezjalne Sandomierz (1)
-
Wydawnictwo ESPE (4)
-
Wydawnictwo Esprit (3)
-
Wydawnictwo Fides (1)
-
Wydawnictwo Homo Dei (1)
-
Wydawnictwo Jerozolima (3)
-
Wydawnictwo Karmelitów Bosych (1)
-
Wydawnictwo KOINONIA (1)
-
Wydawnictwo Logos (3)
-
Wydawnictwo M (1)
-
Wydawnictwo MO-RECORDS (1)
-
Wydawnictwo Odnowy w Duchu Świętym w Łodzi (1)
-
Wydawnictwo PAULINIANUM (2)
-
Wydawnictwo Petrus (2)
-
Wydawnictwo Rhetos (1)
-
Wydawnictwo RTCK Rób To Co Kochasz (3)
-
Wydawnictwo Salwator (2)
-
Wydawnictwo św. Wojciech (3)
-
Wydawnictwo W drodze (8)
-
Wydawnictwo WAM (5)
Cena
-
od
do
Nowość
Proch ziemi i niebo - ks. Adam Rybicki

Książka jest ostatnią częścią trylogii o męskiej duchowości (poprzednie tomy: Lew i baranek. O duchowości mężczyzny oraz Wąż i gołębica. Męska osobowość a męska duchowość).
Tym razem autor podejmuje temat starości, umierania i śmierci mężczyzn w kontekście najważniejszych elementów duchowości chrześcijańskiej. Na tym ostatnim etapie, jak się wydaje, duchowość chrześcijańska stanowi dla mężczyzn umacniającą i głęboko pocieszającą siłę.
To właśnie duchowość chrześcijańska sprawia, że wielu mężczyzn nie tylko w nowym świetle widzi własne słabości związane z wiekiem i konieczność przemijalności („proch ziemi”), lecz także głęboki sens dotychczasowego życia i nową, radosną nadzieję, perspektywę życia po śmierci zobrazowaną biblijnym określeniem „otwartego nieba”.
Wysyłka w: od 2 do 4 dni roboczych
Wąż i gołębica - ks. Adam Rybicki

Jest to druga część trylogii na temat duchowości mężczyzny w dzisiejszym świecie.
Poprzednia część, tzn. Lew i baranek, ukazywała mężczyznę w drodze do męskości, a teraz spróbujemy przyjrzeć się kilku tematom odnoszącym się do mężczyzny już ukształtowanego i świadomego swojej męskości. Zadajemy sobie pytanie: jak się ma osobowość mężczyzny do chrześcijańskiej duchowości?
Wysyłka w: od 2 do 4 dni roboczych
Jezus wzorem i źródłem mocy dla mężczyzny - Mieczysław Guzewicz

Nie ma już dziś w zasadzie wątpliwości, że narastający kryzys małżeństwa i rodziny ma u swych podstaw kryzys męskości. Mieczysław Guzewicz, autor książki "Jezus wzorem i źródłem mocy dla mężczyzny" mąż, ojciec i dziadek, przekonuje, że najlepszym sposobem na zaradzenie mu jest ukazywanie Jezusa jako wzoru męskości w każdej sferze życia.
Lew i baranek. O duchowości mężczyzny - ks. Adam Rybicki

Książka jest dedykowana mężczyznom poszukującym drogi duchowego rozwoju, którzy pragną mieć Chrystusa za przewodnika.
Celem publikacji jest promowanie: pozytywnego wzorca męskości, a w kontekście duchowości chrześcijańskiej dróg świętości dla współczesnego prawdziwego mężczyzny.
Wysyłka w: od 2 do 4 dni roboczych












