Cuda w Tobie. Zobacz, jak niesamowite dzieła Bóg czyni w tobie i poprzez ciebie - Mark Victor Hansen

Dostępność: nakład wyczerpany
Cena: 27,00 zł 27.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Cuda w tobie to wyjątkowa książka, która pomoże ci nastawić się na otrzymywanie cudów, dostrzegać je wokół siebie i doświadczać ich wsobie. Jeśli potrzebujesz cudu albo po prostu chcesz doświadczać ich częściej, przeczytaj tę książkę i wciel jej przesłanie w swoje życie.

W Piśmie Świętym można znaleźć wiele opisów spektakularnych cudów. Ale to nie jedyne ich rodzaje. Istnieją również cuda, które zdarzają się nam wszystkim i dzieją się wszędzie wokół nas, na całym świecie.

Te czynności lub słowa, często proste i zwyczajne, z czasem potrafią całkowicie zmienić bieg naszego życia. Zainspiruj się tą książką – spróbuj odszukać cuda w swoim życiu i czyń kolejne każdego dnia.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (1)

28 marca 2018

„Cuda w Tobie” to pomieszanie koncepcji religii chrześcijańskiej (bardzo płytko) i buddyzmu (głęboko). Przestrzegam Katolików przed tą książką. Ponieważ przeszedłem w swoim życiu przez ciemność, jaką niewątpliwe jest buddyzm łatwo dostrzegam jego religijną manierę. Przeczytałem tylko wstęp i to wystarczy. Bardzo zgrabnie autor przechodzi od cytowania Ewangelii i wyrażaniu swojej miłości do Boga, do poszukiwania w sobie mocy i zapewniania, że moc czynienia cudów jest w Tobie. Kościół i liczne opinie egzorcystów (ks. Trojanowski, ks. Glass) wprost mówią, że człowiek nie ma żadnej mocy, a nie tym bardziej czynienia cudów. Wszelka moc pochodzi od Boga i co najwyżej przez człowieka. Człowiek nie posiada mocy. To wbrew doktrynie Kościoła i wbrew Ewangeliom. Cytowany w tejże książce, na str. 15, fragment ewangelii św. Jana, „kto wierzy we mnie, dokona też dzieł, które ja dokonuję”, potwierdza tylko, że nie ma cudu bez Boga. Autor zapewnia we wstępie, że czytając „zwoje cudów” - cyt. „twój umysł zyska pełną świadomość swojego niesamowitego cudotwórczego potencjału „. Jeśli cuda pochodzą z siły umysłu i od człowieka, a nie od Boga to z pewnością mamy do czynienia z buddyzmem, lub po prostu okultyzmem. I jeszcze we wstępie autor pisze, że ożenił się „ze swoim bliźniaczym płomieniem”, do czego odnosi się w przypisie, że to „ezoteryczna koncepcja duszy ludzkiej”...! Nie rozumiem dlaczego wydawnictwo św. Wojciecha promuje podobną literaturę. Odradzam.

Menu
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Znajdziesz nas w Google+
Sklep internetowy Shoper.pl