Kontemplujcie. Do osób konsekrowanych o śladach Piękna - Kongregacja ds. Życia Konsekrowanego ...

Dostępność: produkt chwilowo niedostępny
Cena: 15,00 zł 15.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Dwa listy Radujcie się i Rozpoznawajcie zapoczątkowały czas poważnej i znaczącej zbiorowej refleksji, która zadaje egzystencjalne pytania naszemu życiu osobistemu i wspólnotowemu. Warto kontynuować tę wielogłosową refleksję, zatrzymując wzrok na tym, co jest sercem naszego życia opartego na sequeli. Temu ma służyć dokument Kontemplujcie. Do osób konsekrowanych o śladach Piękna - Kongregacji ds. Życia Konsekrowanego ...

Warto zajrzeć w głąb naszej egzystencji, zapytać o sens naszego pielgrzymowania w poszukiwaniu Boga, zbadać wymiar kontempacyjny naszych dni, aby poznać tajemnicę łaski, która nas umacnia, zachwyca, przemienia.

Papież Franciszek zachęca nas gorąco, abyśmy skierowali spojrzenie naszego życia na Jezusa, ale również – byśmy pozwolili Jego spojrzeniu spocząć na nas i dzięki temu mogli „odkrywać codziennie, że przechowujemy dobro, które nas humanizuje, pomaga prowadzić nowe życie”. Tym samym zachęca nas, abyśmy starali się patrzeć sercem, bo «autentyczna miłość jest zawsze kontemplatywna».

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Menu
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Znajdziesz nas w Google+
Sklep internetowy Shoper.pl