Walka Świętej Faustyny z Przeciwnikiem Miłosierdzia. Spojrzenie egzorcysty - ks. Edmund Szaniawski

Dostępność: nakład wyczerpany
Cena: 6,00 zł 6.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

W życiu siostry Faustyny obecny był nie tylko Bóg; był też i szatan. Podobnie każdy z nas spotyka Jezusa i Jego miłość, ale też szatana z jego nienawiścią. Warto uczyć się od świętej, jak wygrać walkę z mocami ciemności.

W 2010 roku poproszono ks. Edmunda Szaniawskiego, egzorcystę z Lichenia, o przygotowanie referatu na sympozjum o Bożym Miłosierdziu i szatanie. Sympozjum miało się odbyć w Melbourne, w Australii. Tekst został napisany, ale z różnych powodów kapłan nie wybrał się w podróż. Jego australijski przyjaciel zaczął zabiegać o wydanie tego materiału drukiem po angielsku. Wtedy powstała myśl, by spróbować opublikować ten referat również w Polsce. Po niewielkich przeróbkach i uzupełnieniach powstała książeczka opowiadająca o umykających naszej uwadze faktach: walkach, jakie św. Faustyna musiała staczać z szatanem, który niszcząc ją chciał nie dopuścić do rozpowszechnienia przekazanego jej orędzia o Bożym Miłosierdziu.

To opowieść o roli nabożeństwa do Bożego Miłosierdzia. Szatan nienawidzi go nienawiścią doskonałą. Bo ono zabiera mu dusze, które były już w jego rękach – pewny łup zagarnięty w sieci jego pokus i zwodzenia.

To nasza historia. Opowiada ona o atakach nieprzyjaciela na nasze dusze. Wskazuje nam narzędzia, którymi możemy przeciwstawić się szatanowi. Zapewnia o zwycięstwie.

Choć nieprzyjaciel w natarciu, to przecież jesteśmy bezpieczni. Sekret zwycięstwa ujawnia nam święta Faustyna.

Dane techniczne

Autor ks. Edmund Szaniawski
Format 110x160
Ilość stron 80
Oprawa miękka

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Menu
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Znajdziesz nas w Google+
Sklep internetowy Shoper.pl