DROGA KRZYŻOWA. Dla Tych, którzy szukają Uzdrowienia - O. ROBERT DE GRANDIS SSJ

Dostępność: nakład wyczerpany
Cena: 29,90 zł 29.90
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Książka ta powstała, abyśmy lepiej rozumieli wstrząsające okrucieństwo spektaklu Męki, jaki rozegrał się na osobie naszego Pana Jezusa Chrystusa z Nazaretu. Ta historia opowiedziana jest tu w szczegółach, aby przybliżyć jej realność. Oparta jest na wielu dodatkach, które są zgodne z Biblią, tradycją i pismami Ojców Kościoła. Jednakże, zawsze należy pamiętać, że żaden człowiek nie zdoła nigdy pisać we właściwy sposób o nieskończonym, doskonałym Bogu - Człowieku, Jezusie. Obyście przez tę książkę wyraźniej poznali i zrozumieli niezmierzoną miłość, odwagę, cierpienie i nieśmiertelną miłość Jezusa. Ponieważ to przez Jego mękę, śmierć i zmartwychwstanie otrzymaliśmy zbawienie.

Wielu wielkich świętych twierdziło, że ich najlepsze medytacje brały się z rozmyślania nad cierpieniem i śmiercią Jezusa. Nawet dziś wielu ludzi poszukuje tego typu lektury w okresie Wielkiego Postu. Zawsze istnieje potrzeba nowego i świeżego ukazania tej fascynującej opowieści, najwspanialszej, jaka kiedykolwiek została opowiedziana.
Każdego tygodnia nowe powieści zalewają półki, sprzedawane są tysiącami i mają ogromny wpływ na czytelników. Kto nie słyszał na przykład o Johnie Greshamie. Psychologowie mówią nam, że stajemy się tacy, jak nasze myślenie. Osoba myśląca ekonomicznie zwykle staje się bogata, miłośnik pornografii - rozwiązły, entuzjasta zdrowia - zdrowy itd. Ci, którzy medytują nad Męką Jezusa, z upływem czasu będą upodabniać się do Jezusa. To uzasadnia tę nową książkę.
Jesteśmy świadomi wpływu słowa pisanego na czytelników. Zauważ, jak wielu przywódców i intelektualistów sięga po najnowsze bestsellery, a gospodarze programów telewizyjnych wypytują autorów o ich przesłanie. O ile więc bardziej powinni naśladowcy Jezusa czytać i rozważać Pismo i najnowsze książki chrześcijańskie, które dają głęboki wgląd w przesłanie i życie Jezusa.

Dlaczego tak ważne jest, aby wiedzieć o Chrystusie? Duszpasterze mówią obecnie o głodzie duchowości w ich parafiach, głodzie Jezusa. Co może lepiej zaspokoić tę potrzebę niż medytacyjna wędrówka z Jezusem w głąb Jego cierpienia, śmierci i zmartwychwstania? Wielu wielkich świętych wyraziło przekonanie, że w swoim duchowym życiu czerpali wiele motywacji i determinacji z rozważań nad śmiercią i zmartwychwstaniem Jezusa.

O. Robert DeGrandis SSJ

O. Robert DeGrandis SJJ jest członkiem Towarzystwa Świętego Józefa, które służy katolickiej społeczności charyzmatycznej na całym świecie od 1979 r. O. DeGrandis przekazywał swoje centralne przesłanie Bożej miłości i uzdrawiającej mocy przebaczenia począwszy od małych wiejskich kościołów po przepełnione stadiony, w ponad 33 krajach. Przez te lata jego przesłania były transmitowane w radiu i telewizji. Autor wydanych w Polsce książek: "Uzdrowienie międzypokoleniowe", "Modlitwa przebaczenia", "Uzdrowienie przez Eucharystię". Niedługo ukaże się w naszym wydawnictwie jego kolejna książka

Dane techniczne

Autor O. ROBERT DE GRANDIS SSJ
Format 145x205
Ilość stron 200
Oprawa miękka

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Menu
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Promocje
Upojeni Bogiem - o. Adam Szustak OP
Upojeni Bogiem - o. Adam Szustak OP
24,00 zł 21,90 zł
szt.
Ewangelia według Jezusa - John MacArthur
Ewangelia według Jezusa - John MacArthur
39,90 zł 33,90 zł
szt.
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Znajdziesz nas w Google+
Sklep internetowy Shoper.pl