Ewangelia 2016. Droga, Prawda i Życie (duża miękka)

Dostępność: nakład wyczerpany
Cena: 20,00 zł 20.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Znane i uznane rozważania Słowa Bożego na każdy dzień Ewangelia 2016. Niezwykle cenna pomoc dla wszystkich, którzy pragną uczynić Słowo Boga codziennym i nieodłącznym towarzyszem swojego życia.

Droga, Prawda i Życie - tak określił siebie Jezus Chrystus, dodają, że nikt nie przychodzi do Ojca inaczej, jak tylko przez Niego (por. J 14,6). On zbawia całego człowieka, z jego umysłem, wolą i sercem. Jako Droga - uczy naszą wolę wybierać to, co się Bogu podoba; nie tylko uczy słowem, ale i pociąga przykładem własnego zycia, w którym doskonale wypełnił wolę Ojca. Jako Prawda - uświęca nasz umysł swoją boską nauką, wyzwalając go z błędu i kłamstwa. Jako Życie - leczy nasze serce miłością i napełnia je łaską, aby mogło kochać tak jak On kocha.

Kolejny już rok z kolei do rąk czytelników trafia ta wspaniała książka z Ewangelią na każdy dzień 2016 roku, krótkim rozważaniem i modlitwą dostosowana do czytań z dnia.

Duży format, większa czcionka dostosowane są dla osób, dla których małe litery w innych wersjach mogą stanowić problem.

Publikacja ta zawiera wprowadzenie - metodę modlitwy Słowem Bożym, korzystać z niej mogą więc osoby doświadczone w lekturze Pisma Świętego, jak również Ci, którzy dopiero odkrywają świat Biblii.

Nowością od 2015 jest dodatek zawierający najbardziej popularne modlitwy i nabożeństwa, książeczka może więc pełnić dodatkowo funkcję modlitewnika. Wśród modlitw znajdziemy m.in. 

  • Pacierz
  • Duszo Chrystusowa
  • Modlitwę św. Bernarda
  • Godzinki o Najświętszej Maryi Pannie
  • Różaniec (krótkie rozważania)
  • Litanie
  • Gorzkie Żale
  • Droga Krzyżowa
  • Koronka do Miłosierdzia Bożego i Litania do Miłosierdzia Bożego

Ewangelia 2016 rozważania

Ewangelia nie jest pomnikiem literatury, ale słowem mocy, które przenika, stwarza i odnawia wszystko. Jest ono wypowiadane przez samego Boga to i teraz, kiedy jest czytane i słuchane, a "słowo Boże jest żywe i skuteczne" (Hbr 1,1)

DUŻY FORMAT, DUŻA CZCIONKIA W MIĘKKIEJ OPRAWIE

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Znajdziesz nas w Google+
Sklep internetowy Shoper.pl