CD Nawrócona wiedźma AUDIOBOOK - Patrycja Hurlak

Dostępność: nakład wyczerpany
Cena: 21,90 zł 21.90
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Nawrócona wiedźma audiobook to poruszające świadectwo aktorki Patrycji Hurlak, aktorki występującej w "Klanie" i "Blondynce",  która opowiada o swoich niezwykłych przeżyciach związanych z nawróceniem.

Artystka dzieli się świadectwem swojego życia. Jej historię z powodzeniem można by potraktować jako gotowy scenariusz filmowy. Do tego zresztą namawiała aktorkę Ilona Łepkowska. „Zamiast scenariusza, dostajemy do ręki, póki co, niezwykły wywiad, świadectwo religijnego nawrócenia” - pisze scenarzystka i producentka.

Co takiego wydarzyło się w życiu Hurlak, która dziś pisze o sobie: „Wiosną 2011 spotkała na swojej drodze Jezusa. Zostawiła wszystko i poszła za Nim”?

Jeszcze jako mała dziewczynka, bez większej świadomości zaczęła interesować się amuletami, zaklęciami, klątwami. Z czasem pojawiła się fascynacja horoskopami, zaklęciami i rozmowami ze zmarłymi. I tak zaczęła się dramatyczna w skutkach przygoda z czarną magią i okultyzmem. „Diabeł dał mi poczucie wyższości, władzy, akceptacji, wyjątkowości (...). Wydawało mi się że mogę kreować rzeczywistość, takie poczucie wielkości uskrzydla. Jednak moje szczęście było tylko pozorne. W sercu panowały ciemność i pustka” - wspomina aktorka.

„Nawrócona wiedźma” - powstała właśnie ku przestrodze, bo – jak mówi Patrycja Hurlak – często nie jesteśmy świadomi, jak „z pozoru niewinne horoskopy torują drogę szatanowi”. Z jaką agresją spotykają się ludzie, którzy mówią, że czarna magia, okultyzm, satanistyczne piosenki czy omodlone przez szamanów figurki mogą stanowić duchowe zagrożenie... Jasne, nie ma potrzeby demonizowania otaczającego nas świata i z pewnością od zagrania w grę komputerową jeszcze nikomu nie stała się krzywda. Ale warto mieć świadomość, że pewne rzeczywistości wciągają, z czasem pozbawiając wolności i zdrowego rozsądku człowieka. Raczej nie bez powodu św. Paweł apelował, aby unikać wszystkiego, co ma choćby pozór zła (1 Tes 5,22).

Hurlak stawia sprawę jasno: „Za wszystkie prezenty od złego ducha trzeba kiedyś słono zapłacić. One są atrakcyjne na krótką metę. Dopiero po czasie okazuje się, że to wszystko ściema”.

Czas nagrania 3 godziny 25 minut

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Znajdziesz nas w Google+
Sklep internetowy Shoper.pl