Modlitwy przeciw siłom zła - o. Gilles Jeanguenin

Dostępność: produkt chwilowo niedostępny
Cena: 14,90 zł 14.90
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Książka Modlitwy przeciw siłom zła to rewelacyjna pomoc dla tych, którzy odczuwają duchowe zagrożenia i pragną uzbroić się w Bożą tarczę chroniącą przed szatanem.

Książka ta nie jest zbiorem egzorcyzmów, ale zawarte w niej modlitwy okażą się bardzo skuteczne w różnych sytuacjach, w jakich może znaleźć się chrześcijanin.

Podczas duchowej wędrówki, którą podejmuje dusza szukająca Boga, człowiek niezależnie od swojej woli musi stawiać czoło szatanowi, bezustannie zagradzającemu mu drogę do zbawienia. Nie ma potrzeby ukrywać trudności, z jakimi borykamy się w codziennej walce - doskonale zdajemy sobie sprawę, jak bardzo jesteśmy słabi wobec tajemnicy nieprawości.

Szatan oraz inne złe duchy, które chciałyby nas wciągnąć do buntu przeciwko Bogu, lękają się modlitwy. Kiedy modlimy się z wiarą, demony się oddalają, gdyż nie mogą się pogodzić z tym, że obdarzamy Boga miłością i zaufaniem. Święty Jan od Krzyża słusznie powiedział, że

"demon wobec modlącego się człowieka odczuwa taki lęk, jak wobec samego Boga".

Walkę z siłami zła i ze strachem przed nimi należy podejmować z ufnością. Święty Franciszek Salezy również utwierdzał nas w słuszności niczym niezachwianego zaufania do Boga:

"Dobre anioły są wokół was niczym kompania wojska trzymająca straż. W Psalmie 90,5 czytamy, że wierność Boga to puklerz i tarcza, toteż nie należy ulegać strachom nocy. Pewność tę człowiek zyskuje stopniowo, w miarę jak wzrasta w nim łaska, gdyż łaska rodzi zaufanie,a zaufanie niczego się nie ulęknie"

W książce Modlitwy przeciw siłom zła o. Gilles Jeanguenin zebrał i opracował wiele modlitw, których regularne i szczere odmawianie zapewnia ochronę przed zgubnymi wpływami sił demonicznych.

Dane techniczne

Autor o. Gilles Jeanguenin
Format 125x194 mm
Ilość stron 112
Oprawa miękka

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Menu
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Znajdziesz nas w Google+
Sklep internetowy Shoper.pl