Pancerz św. Patryka. "Słowa mocy", które dają ochronę (książka + ciemna bransoletka) - Henryk Bejda

Dostępność: nakład wyczerpany
Cena: 25,90 zł 25.90
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Bądźcie mocni w Panu – siłą Jego potęgi. Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła (Ef 6,10-11).

Podnieś głowę, ruszaj! Idź mimo trudności! Idź mimo wielu przeciwności! Choć jesteś słaby, idź!

Pamiętaj jednak, że aby zwyciężać w życiu, musisz mieć dobrą ochronę. W pojedynkę nie dasz sobie rady. A co by było, gdyby w twojej drużynie był Król Królów? On by cię chronił i prowadził! Niesamowita perspektywa, prawda!

Poznaj św. Patryka i „słowa mocy”, które chroniły go przez całe życie. Dowiedz się, jak używając „pancerza”, chronił się przed niebezpieczeństwami.

Poznaj Pancerz św. Patryka. Mówią, że przeciwko temu, kto recytuje Pancerz każdego dnia, z umysłem całkowicie skupionym na Bogu, demony nie powstaną. Celem Pancerza była i jest ochrona przed złem, bólem, zranieniem, chorobą, atakiem złych ludzi i duchów, nagłą śmiercią, czarami i pokusami ciała.

W czasach, kiedy świat zaczyna tonąć w odmętach pogaństwa, a w istnienie diabła wierzą tylko nieliczni, na nowo potrzebujemy skutecznego narzędzia, za pomocą którego moglibyśmy błagać o Bożą pomoc w obliczu cielesnego i duchowego zagrożenia.

Rusz w drogę ze św. Patrykiem, skutecznym orędownikiem w przypadku ataków zła.

Do książki dołączona jest skórzana bransoletka z cytatem z Pancerza dla nieustannego przypominania „słów mocy”. Znajduje się na niej także krzyż, znak Króla Królów.

Bransoletka jest uniwersalna (damsko-męska), z możliwością regulacji długości.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Menu
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Znajdziesz nas w Google+
Sklep internetowy Shoper.pl