Proces upodabniania się do Chrystusa (szkoła formacji kapłańskiej i zakonnej) - Krzysztof Wons SDS, ks. Janusz Królikowski ... (konferencje na płycie CD MP3)
towar niedostępny






Opis
Sesja dla wychowawców seminariów diecezjalnych i zakonnych: rektorów, prefektów, ojców duchownych, mistrzów postulatu i nowicjatu oraz dla wszystkich zaangażowanych w formację stałą kapłanów.
Sesja kierowana także do formatorek zakonnych.
1. Tożsamość: «Cóż to za rozmowy prowadzicie z sobą w drodze?» (Łk 24,17). Jezus prowadzi uczniów do odkrycia ich tożsamości – ks. Piotr Kot
|
48 min. |
2. Miłość: «Do końca ich umiłował» (J 13,1). Jezus czyni to, czego naucza – ks. Piotr Kot
|
35 min. |
3. Łaska sakramentu święceń jako dar, misja i zadanie duchowe – ks. Janusz Królikowski
|
54 min. |
4. Psychologiczne źródła dojrzałego upodobnienia się do Chrystusa – ks. Marek Jarosz
|
62 min. |
5. Kultura formacji stałej zakorzeniona w kulturze lectio divina. Przemyślenia na bazie doświadczenia Szkoły Wychowawców WSDDiZ – Krzysztof Wons SDS
|
51 min. |
6. Kościół – wspólnota: «Wyszedł więc Piotr i ów drugi uczeń i szli do grobu» (J 20,3).
Droga wiary Piotra jako narzędzie budowania wspólnoty uczniów – ks. Piotr Kot |
40 min. |
7. Etapy formacji seminaryjnej jako droga dojrzewania w czystości i celibacie kapłańskim – ks. Tomasz Trzaskawka
|
44 min. |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)












