Tajemna broń Boga - Merlin Carothers

Dostępność: produkt chwilowo niedostępny
Cena: 24,90 zł 24.90
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Książka Tajemna broń Boga to kolejna, po Zdumiewającej potędze wiary i Mocy uwielbienia książka, której autorem jest Merlin Carothers.

Jezus nie posiadał domu, majątku, pozycji, nie chodził do szkoły i nie miał pieniędzy - miał jednak autorytet. Jego słowa przepędzały demony, uzdrawiały i wskrzeszały zmarłych.

Spróbujcie sobie tylko wyobrazić, jaki pokój musiał panować w Jego duszy i myślach. Chciał, abyśmy i my dostąpili takiego pokoju i ofiarował go nam w darze. Nauczyłem się z niego czerpać i dlatego piszę tę książkę - mówi Merlin Carothers. Moim marzeniem jest, abyś drogi czytelniku, z jej pomocą "rozpalił na nowo charyzmat Boży, który jest w tobie" (2 Tm 1,6).

Łatwo jest nam skupiać się się na własnych sprawach tak bardzo, że przestajemy myśleć o problemach innych ludzi. Możemy jednak zmienić nasz sposób myślenia, a Bóg jest gotów nam to wynagrodzić:

"Dawajcie,a będzie wam dane; miarą dobrą, natłoczoną, utrzęsioną i opływającą wsypią w zanadrza wasze. Odmierzą wam bowiem taką miarą, jaką i wy mierzycie" (Łk 6,38)

Jezus nie obiecał, że jeśli zrobimy coś dla drugiego człowieka, to człowiek ten odpowie nam tym samym. Obiecał natomiast, że Bóg da nam dobrą miarę natłoczonych i opływających błogosławieństw

Jeśli zatem chcemy być szczęśliwsi i bardziej radośni, możemy dawać szczęście innym, a wtedy Bóg obdarzy nas opływającymi błogosławieństwami. Czy można odrzucić taką ofertę? 

W książce Tajemna broń Boga Merlin Carothers pokazuje nam, w jaki sposób, mimo życiowych niepowodzeń i trudności, wypełnić serce radością, którą ofiarował nam Jezus. Ta książka  jest doskonałą receptą na prawdziwy pokój w sercu.

Dane techniczne

Autor Merlin Carothers
Format 130x200 mm
Ilość stron 168
Oprawa miękka

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (5)

14 września 2015

świetna pozycja, nieco słabsza od Mocy uwielbienia, ale na pewno lepsza niż Zdumiewająca potęga wiary

15 września 2015

Jeżeli brakuje Ci Bożej radości - to książka Carothersa Tajemna broń Boga jest pozycją obowiązkową

19 września 2015

Genialna książka. Autor opiera się na Piśmie Świętym dla podparcia argumentów o tym, że Bóg pragnie dla nas swojej radości już teraz, na ziemi.

23 września 2015

Bóg ma dla nas plan, a Jego cel pozostaje taki sam. Chce, abyśmy w Niego wierzyli i Jemu ufali bez względu na to, co nas spotyka. I o tym jest ta książka

6 października 2015

Zgodnie z tym, co pisał św. Paweł w liście do Rzymian (Rz 12,2): "Nie bierzcie więc wzoru z tego świata, lecz przemieniajcie się przez odnawianie umysłu (...) Carothers zachęca, abyśmy przestawili swój sposób myślenia na radość, która płynie z wiary w Jezusa, zaufanie mu, wiarę w Niego, bez względu na zewnętrzne okoliczności, które przecież mogą być różne. Polecam książkę Tajemna broń Boga - mnie pomogła!

Menu
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Promocje
Mądrość starożytnych chrześcijan - ksiądz Edward Staniek
Mądrość starożytnych chrześcijan - ksiądz Edward Staniek
39,90 zł 31,90 zł
Opinie o Jezusie - Vittorio Messori
Opinie o Jezusie - Vittorio Messori
39,90 zł 32,90 zł
szt.
NIEWIERNA - Reyes Monforte
NIEWIERNA - Reyes Monforte
44,90 zł 39,90 zł
szt.
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Znajdziesz nas w Google+
Sklep internetowy Shoper.pl