Tajemna broń Boga - Merlin Carothers

Dostępność: produkt chwilowo niedostępny
Cena: 24,90 zł 24.90
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Książka Tajemna broń Boga to kolejna, po Zdumiewającej potędze wiary i Mocy uwielbienia książka, której autorem jest Merlin Carothers.

Jezus nie posiadał domu, majątku, pozycji, nie chodził do szkoły i nie miał pieniędzy - miał jednak autorytet. Jego słowa przepędzały demony, uzdrawiały i wskrzeszały zmarłych.

Spróbujcie sobie tylko wyobrazić, jaki pokój musiał panować w Jego duszy i myślach. Chciał, abyśmy i my dostąpili takiego pokoju i ofiarował go nam w darze. Nauczyłem się z niego czerpać i dlatego piszę tę książkę - mówi Merlin Carothers. Moim marzeniem jest, abyś drogi czytelniku, z jej pomocą "rozpalił na nowo charyzmat Boży, który jest w tobie" (2 Tm 1,6).

Łatwo jest nam skupiać się się na własnych sprawach tak bardzo, że przestajemy myśleć o problemach innych ludzi. Możemy jednak zmienić nasz sposób myślenia, a Bóg jest gotów nam to wynagrodzić:

"Dawajcie,a będzie wam dane; miarą dobrą, natłoczoną, utrzęsioną i opływającą wsypią w zanadrza wasze. Odmierzą wam bowiem taką miarą, jaką i wy mierzycie" (Łk 6,38)

Jezus nie obiecał, że jeśli zrobimy coś dla drugiego człowieka, to człowiek ten odpowie nam tym samym. Obiecał natomiast, że Bóg da nam dobrą miarę natłoczonych i opływających błogosławieństw

Jeśli zatem chcemy być szczęśliwsi i bardziej radośni, możemy dawać szczęście innym, a wtedy Bóg obdarzy nas opływającymi błogosławieństwami. Czy można odrzucić taką ofertę? 

W książce Tajemna broń Boga Merlin Carothers pokazuje nam, w jaki sposób, mimo życiowych niepowodzeń i trudności, wypełnić serce radością, którą ofiarował nam Jezus. Ta książka  jest doskonałą receptą na prawdziwy pokój w sercu.

Dane techniczne

Autor Merlin Carothers
Format 130x200 mm
Ilość stron 168
Oprawa miękka

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (5)

14 września 2015

świetna pozycja, nieco słabsza od Mocy uwielbienia, ale na pewno lepsza niż Zdumiewająca potęga wiary

15 września 2015

Jeżeli brakuje Ci Bożej radości - to książka Carothersa Tajemna broń Boga jest pozycją obowiązkową

19 września 2015

Genialna książka. Autor opiera się na Piśmie Świętym dla podparcia argumentów o tym, że Bóg pragnie dla nas swojej radości już teraz, na ziemi.

23 września 2015

Bóg ma dla nas plan, a Jego cel pozostaje taki sam. Chce, abyśmy w Niego wierzyli i Jemu ufali bez względu na to, co nas spotyka. I o tym jest ta książka

6 października 2015

Zgodnie z tym, co pisał św. Paweł w liście do Rzymian (Rz 12,2): "Nie bierzcie więc wzoru z tego świata, lecz przemieniajcie się przez odnawianie umysłu (...) Carothers zachęca, abyśmy przestawili swój sposób myślenia na radość, która płynie z wiary w Jezusa, zaufanie mu, wiarę w Niego, bez względu na zewnętrzne okoliczności, które przecież mogą być różne. Polecam książkę Tajemna broń Boga - mnie pomogła!

Menu
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Produkt dnia
Film WYROK NA NIEWINNYCH (płyta DVD)
Film WYROK NA NIEWINNYCH (płyta DVD)
34,90 zł 30,90 zł
szt.
Kalendarz adwentowy - Barbara Garczyńska
Kalendarz adwentowy - Barbara Garczyńska
24,90 zł 21,90 zł
szt.
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Znajdziesz nas w Google+
Sklep internetowy Shoper.pl