Z Maryją na szlakach Bożego Miłosierdzia. Medytacja ze św. Siostrą Faustyną

Dostępność: produkt chwilowo niedostępny
Cena: 19,00 zł 19.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Z Maryją na szlakach Bożego Miłosierdzia to kolejna książka Hélène Dumont przeznaczona dla osób, które chcą poznawać i głęboko przeżywać Boże miłosierdzie. Tym razem autorka chce szerzej zaprezentować czytelnikom rolę, jaką Maryja, Matka Boża, odegrała przy objawieniu Bożego miłosierdzia siostrze Faustynie. Hélène Dumont szeroko pisze o Maryi Matce Miłosierdzia, Maryi nauczycielce życia duchowego i takich cnót jak łagodność, pokora, czystość, miłość do Boga, pełnienie woli Bożej.

Książka Z Maryją na szlakach Bożego Miłosierdzia przez mistrzowski dobór cytatów z Dzienniczka św. siostry Faustyny daje poznać rozmowy, jakie Maryja prowadziła z Apostołką Bożego Miłosierdzia.

Z książki: „Maryja jest Tą, która najpełniej zna tajemnicę Bożego miłosierdzia. Wie, ile ono kosztowało, i wie, jak wielkie ono jest” (Jan Paweł II). Dziewica Maryja była stworzeniem, które żyło
w największej zażyłości z Bogiem, stworzeniem, które w wyjątkowy sposób doświadczyło Jego miłości i miłosierdzia. Wiedziała, że została zbawiona, będąc pierwszą, która otrzymała pełnię miłosierdzia Bożego. Świadomość ta nigdy Jej nie opuściła.

Maryja jest zawsze uważna na potrzeby swoich dzieci, jest kanałem, przez który nasze modlitwy są kierowane do Jej Syna. Dziewica Maryja okazuje szczególne współczucie tym, którzy cierpią
i są doświadczani przez zło. Współczuje w każdym cierpieniu,
w każdym złu fizycznym i moralnym, ponieważ jest Matką.

Dane techniczne

Autor Hélène Dumont
Format 130x200 mm
Ilość stron 152
Oprawa miękka

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Menu
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Znajdziesz nas w Google+
Sklep internetowy Shoper.pl