KOŚCIÓŁ. Kocham i rozumiem - Ks. Krzysztof Porosło

Wydawnictwo ESPE | KOŚCIÓŁ. Kocham i rozumiem - Ks. Krzysztof Porosło książka księgarnia sklep
  • promocja
Dostępność: tak
Wysyłka w: od 2 do 4 dni roboczych
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 15,90 zł 18,90 zł 15.90
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 18,90 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Jeśli naprawdę zrozumiesz, czym jest Kościół, pokochasz go całym swoim sercem – tak jak autor tej książki.

Ta książka budzi nadzieję. Ksiądz Krzysztof Porosło zaprasza czytelnika do Kościoła, który zna, którego pragnie i w który wierzy. Pokazuje Kościół pełen dobra, piękna i miłości do Boga oraz człowieka. Pisze o Kościele wychodzącym naprzeciw tym wszystkim, którzy mają wątpliwości. Z odwagą zadaje pytania, na które często nie ma łatwych odpowiedzi. Nie ucieka od problemów dotyczących współczesnego Kościoła. Próbuje zrozumieć, wytłumaczyć, znaleźć rozwiązanie. Bo Kościół – niezależnie od okoliczności – jest domem dla wszystkich.

To pozycja obowiązkowa zarówno dla tych, którzy wierzą w święty Kościół, jak i dla tych, którzy szukają w nim swojego miejsca tudzież go opuścili i nie potrafią znaleźć drogi powrotu. Dla tych, którzy kochają lub chcą pokochać Kościół mimo wszystko.

Jaką masz reakcję na Kościół? Boli Cię bycie w nim? Próbujesz jakoś wierzyć, a tu w Kościele skandal za skandalem i obojętność „urzędników kultu”? Może jeździsz na rekolekcje i dni skupienia, nasłuchujesz kaznodziejów na YouTubie i życia bez wiary nie możesz sobie nawet wyobrazić? A może już dawno temu odszedłeś sercem, zobojętniałeś, zwyczajnie nie widzisz w Kościele żadnej wartości dla siebie? Kimkolwiek jesteś, jeśli patrzysz teraz na tę małą książeczkę, przeczytaj ją! Tak pełnej miłości, a jednocześnie do bólu uczciwej opowieści o paradoksie Kościoła nie widziałem od lat. Wierzę, że i Tobie pokaże ona, jak i dlaczego warto zamieszkać w domu–Kościele, ucieszyć się nim jako Matką, i z jego wnętrza zawalczyć o to, by żył jeszcze bardziej prawdziwie.

o. Łukasz Miśko OP, prezes fundacji Dominikański Ośrodek Liturgiczny w Krakowie

Bliska jest mi metafora autora, że ze zrozumieniem Kościoła dziś jest jak z układaniem puzzli o tysiącu kawałków – nie wystarczy ułożenie trzech pierwszych elementów, aby pojawił się od razu obrazek z pudełka. Ta książka jest dla mnie właśnie jak czytelna instrukcja układania kolejnych elementów misternej układanki, a zwłaszcza tych, które najtrudniej znaleźć, zobaczyć ich prawdziwy kształt, zachwycić się ich pięknem.

Katarzyna Olubińska, dziennikarka, 

Dane techniczne

Autor Ks. Krzysztof Porosło
Format 140x200
Ilość stron 128
Oprawa miękka

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Menu
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Produkt dnia
Ulmowie. Sprawiedliwi i błogosławieni - Agnieszka Bugała
Ulmowie. Sprawiedliwi i błogosławieni - Agnieszka Bugała

40,90 zł

Cena regularna: 54,90 zł

Najniższa cena: 44,90 zł
szt.
Żyć Ewangelią. Codzienna Ewangelia z rozważaniami na 2024- opr. MIĘKKA
Żyć Ewangelią. Codzienna Ewangelia z rozważaniami na 2024- opr. MIĘKKA

24,90 zł

Cena regularna: 29,00 zł

Najniższa cena: 25,00 zł
szt.
Odkrywanie pięciu języków miłości w szkole - Chapman Gary & Freed D.M.
Odkrywanie pięciu języków miłości w szkole - Chapman Gary & Freed D.M.

46,90 zł

Cena regularna: 69,90 zł

Najniższa cena: 17,30 zł
szt.
Naklejki chrześcijańskie zestaw 10 sztuk mix różne wzory
Naklejki chrześcijańskie zestaw 10 sztuk mix różne wzory

4,90 zł

Cena regularna: 8,00 zł

Najniższa cena: 3,00 zł
szt.
Promocje
Dzieje duszy - Audiobook - Św. Teresa od Dzieciątka Jezus
Dzieje duszy - Audiobook - Św. Teresa od Dzieciątka Jezus

16,90 zł

Cena regularna: 19,90 zł

Najniższa cena: 19,90 zł
szt.
Mistyka codzienności. Ćwiczenie uważności na Bożą obecność - Anders Arborelius OCD
Mistyka codzienności. Ćwiczenie uważności na Bożą obecność - Anders Arborelius OCD

23,90 zł

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 24,90 zł
szt.
Biblia ilustrowana dla młodych naszych czasów
Biblia ilustrowana dla młodych naszych czasów

34,90 zł

Cena regularna: 54,95 zł

Najniższa cena: 39,90 zł
szt.
Zeszyt ćwiczeń do nauki religii Klasa V "Spotkania uBOGAcające" - ks. Krzysztof Mielnicki, Elżbieta Kondrak, Ewelina
Zeszyt ćwiczeń do nauki religii Klasa V "Spotkania uBOGAcające" - ks. Krzysztof Mielnicki, Elżbieta Kondrak, Ewelina

8,95 zł

Cena regularna: 9,90 zł

Najniższa cena: 9,90 zł
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Znajdziesz nas w Google+
Sklep internetowy Shoper.pl