
Kategorie
Producent
Cena
-
od
do
Nowość
Kościół dla człowieka. Podręcznik do religii dla klasy VI szkoły podstawowej

Katechizm - podręcznik do nauki religii dla uczniów klasy VI szkoły podstawowej "Kościół dla człowieka". Wydany w 2021 roku, opracowany wg najnowszej podstawy programowej z 2021 roku.
Redakcja: ks. Tadeusz Panuś, ks. Andrzej Kielian, Adam Berski
Wysyłka w: 3 - 4 dni robocze
Przewodnik metodyczny "Odkrywam królestwo Boże" dla nauczyciela klasa II

Przewodnik metodyczny dla klasy II szkoły podstawowej do podręcznika "Odkrywam królestwo Boże".
Celem katechezy w II klasie szkoły podstawowej jest pomoc uczniom w odkrywaniu Osoby Jezusa, który pragnie być ich Przyjacielem.
• Przewodnik proponuje wiele metod aktywizujących, m.in. plastyczne, muzyczne, dramowe, teatralne, gry i zabawy dydaktyczne, a także proste elementy interpretacji biblijnej.
• Podpowiada jak połączyć korzystania z podręcznika ucznia z tokiem lekcji.
• Zawiera elementy przygotowania uczniów do spotkania z Bogiem w Eucharystii.
• Uczniom towarzyszą bohaterowie klasy II – Basia i Krzyś oraz ich koledzy i koleżanki, zarówno w opowiadaniach, jak i w podręczniku.
Wysyłka w: od 3 do 7 dni roboczych
Razem z Jezusem. Podręcznik i ćwiczenia do religii dla sześciolatków WAM

Podręcznik i ćwiczenia - katechizm dla dziecka sześcioletniego. Najnowsze wydanie z roku 2021.
Jak odkryć przed dzieckiem tajemnicę Boga, który nas stworzył i zbawił? Nie przekaże tego „wiedza”. Podręcznik do religii dla sześciolatków „Razem z Jezusem” wprowadza dziecko w świat wiary w nawiązaniu do tego, co je otacza, co przeżywa i co je interesuje.
Dziecko i katecheta znajdą tutaj:
- różnorodne krótkie teksty i ćwiczenia, dzięki którym dziecko może odkryć, że „Bóg jest niedaleko każdego z nas, bo w Nim żyjemy, poruszamy się i jesteśmy” (Dz 17, 28);
- fantastyczne ilustracje scen biblijnych oraz wziętych z życia dzieci ...
Wysyłka w: od 3 do 7 dni roboczych
Kocham Cię, dobry Jezu. Pomoce katechetyczne dla sześciolatków podręcznik

Podręcznik (w formie kart pracy ucznia) do nauczania religii rzymskokatolickiej na terenie całej Polski, przeznaczony dla klasy „0”, zgodny z programem nauczania numer AZ-0-01/18.
Zestaw 39 plansz – kart pracy do wybranych katechez, umieszczone w teczce z gumką: obrazki, kolorowanki, naklejki, wypychanki.
Wysyłka w: od 3 do 7 dni roboczych
Mocą Ducha Świętego przemieniamy świat - Zeszyt ćwiczeń do religii, klasa VIII

Zeszyt ćwiczeń Mocą Ducha Świętego przemieniamy świat jest integralną częścią materiałów dydaktycznych do nauki religii w klasie VIII szkoły podstawowej. Opracowany zgodnie z obowiązującą Podstawą programową katechezy Kościoła katolickiego w Polsce.
Autor: ks. Stanisław Łabendowicz Wydawca: Wydawnictwo Diecezjalne w Sandomierzu Rok wydania: 2023
Zawartość zeszytu ćwiczeń obejmuje zagadnienia przewidziane dla tego etapu edukacji religijnej, w tym:
- Ćwiczenia pogłębiające znajomość Pisma Świętego i Tradycji
- Zadania dotyczące interpretacji słowa Bożego w kontekście współczesnych pytań egzystencjalnych
- Aktywności wspierające kształtowanie hierarchii wartości opartej na Objawieniu
- Ćwiczenia przygotowujące do przyjęcia sakramentu bierzmowania
- Zadania związane z formacją sumienia w oparciu o Dekalog i Osiem Błogosławieństw
- Ćwiczenia rozwijające odpowiedzialność za role społeczne
- Zadania kształtujące tożsamość eklezjalną
- Ćwiczenia przygotowujące do podejmowania działań apostolskich
Zeszyt ćwiczeń stanowi uzupełnienie podręcznika o tym samym tytule i jest dostosowany do potrzeb i możliwości uczniów klasy VIII.
Wysyłka w: od 3 do 7 dni roboczych
Mocą Ducha Świętego - podręcznik do religii dla klasy VIII szkoły podstawowej - Wydawnictwo WDS Sandomierz

Najnowsze wydanie podręcznika do nauki religii dla klasy VIII szkoły podstawowej "Mocą Ducha Świętego przemieniamy świat", w pełni zgodne z aktualną podstawą programową.
Podręcznik obejmuje kluczowe zagadnienia przewidziane dla tego etapu edukacji religijnej:
- Pogłębienie znajomości Pisma Świętego i Tradycji
- Odkrywanie słowa Bożego jako odpowiedzi na pytania egzystencjalne
- Kształtowanie hierarchii wartości opartej na Objawieniu
- Przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania
- Formacja sumienia w oparciu o Dekalog i Osiem Błogosławieństw
- Wychowanie do odpowiedzialnego pełnienia ról w społeczeństwie
- Kształtowanie tożsamości eklezjalnej i odpowiedzialności za wspólnotę
- Przygotowanie do podejmowania działań apostolskich
Nowoczesna szata graficzna i przystępny język ułatwiają przyswajanie treści.
Wysyłka w: od 3 do 7 dni roboczych
Podręcznik i zeszyt ćwiczeń do religii Mocą Ducha Świętego przemieniamy świat dla klasy VIII

Kompletny zestaw do nauki religii dla klasy VIII szkoły podstawowej "Mocą Ducha Świętego przemieniamy świat" autorstwa ks. Stanisława Łabendowicza, w pełni zgodny z aktualną podstawą programową, Wydawnictwo Diecezjalne w Sandomierzu, 2023.
W skład zestawu wchodzi podręcznik oraz zeszyt ćwiczeń (ćwiczeniówka).
Zeszyt ćwiczeń (ćwiczeniówka) stanowi idealne uzupełnienie podręcznika. Zawiera różnorodne zadania i ćwiczenia pozwalające na utrwalenie i pogłębienie zdobytej wiedzy.
Ćwiczenia są dostosowane do możliwości uczniów klasy VIII i pomagają w praktycznym zastosowaniu treści religijnych w codziennym życiu.
Nowoczesna szata graficzna i przystępny język ułatwiają przyswajanie treści zarówno w podręczniku, jak i w zeszycie ćwiczeń.
Zamów komplet (podręcznik + ćwiczeniówka) już dziś w naszej księgarni i skorzystaj z szybkiej wysyłki
Wysyłka w: od 3 do 7 dni roboczych
PORADNIK METODYCZNY Tak! Jezus mnie kocha - do podręcznika dla dzieci sześcioletnich

Nowy podręcznik do religii dla dziecka sześcioletniego „Tak! Jezus mnie kocha”
Podręcznik do nauczania religii rzymskokatolickiej na terenie całej Polski przeznaczony dla sześciolatków. Zgodny z programem „TAK dla Jezusa”, numer AZ-0-01/20 z dnia 28.01.2020.
Katechizm „Tak! Jezus mnie kocha”
Zawiera 60 tematów i pełni również rolę zeszytu ćwiczeń. Barwne, radosne ilustracje zachęcają dzieci do poznawania nowych treści. Ikonki podpowiadają, jakie zadanie mają wykonać dzieci.
Różnorodność zadań zachęca dzieci do samodzielnej pracy (naklejki, wycinanki, kolorowanie, uzupełnianie rysunków…).
W podręczniku umieszczony jest Dyplom ukończenia katechezy przedszkolnej.
Wysyłka w: od 3 do 7 dni roboczych
PRZEWODNIK METODYCZNY Szczęśliwi, którzy odkrywają piękno - klasa VI religia JEDNOŚĆ

Przewodnik metodyczny dla nauczyciela dla klasy VI szkoły podstawowej do podręcznika "Szczęśliwi, którzy odkrywają piękno"
Cechą charakterystyczną scenariuszy jest ukazanie uczniom drogi do piękna chrześcijańskiego powołania w ich życiu.
- Przewodnik stanowi zbiór gotowych scenariuszy otwartych na twórczą inicjatywę katechety.
- Zachęca do stosowania różnorodnych form aktywizacji, pracy z obrazem, tekstami biblijnymi, doktrynalnymi i literackimi, środków audiowizualnych i multimedialnych.
- Różne formy i metody dają możliwość dostosowania sposobu prowadzenia lekcji do konkretnej grupy uczniów.
Tak! Jezus mnie kocha - podręcznik do nauki religii dla dzieci sześcioletnich - JEDNOŚĆ

Nowy podręcznik do religii dla dziecka sześcioletniego „Tak! Jezus mnie kocha”
Podręcznik do nauczania religii rzymskokatolickiej na terenie całej Polski przeznaczony dla sześciolatków. Zgodny z programem „TAK dla Jezusa”, numer AZ-0-01/20 z dnia 28.01.2020.
Katechizm „Tak! Jezus mnie kocha”
Zawiera 60 tematów i pełni również rolę zeszytu ćwiczeń. Barwne, radosne ilustracje zachęcają dzieci do poznawania nowych treści. Ikonki podpowiadają, jakie zadanie mają wykonać dzieci.
Różnorodność zadań zachęca dzieci do samodzielnej pracy (naklejki, wycinanki, kolorowanie, uzupełnianie rysunków…).
W podręczniku umieszczony jest Dyplom ukończenia katechezy przedszkolnej.
Wysyłka w: od 3 do 7 dni roboczych
PRZEWODNIK METODYCZNY Szczęśliwi, którzy szukają prawdy - katechizm podręcznik do nauki religii klasa V

PRZEWODNIK METODYCZNY DLA NAUCZYCIELA KATECHETY dla klasy V szkoły podstawowej "Szczęśliwi, którzy szukają prawdy"
Przewodnik do podręcznika nr AZ-21-01/20-KI-2/20.
Cechą charakterystyczną scenariuszy jest pokazanie piękna wartości chrześcijańskich, które uczeń ma sam odkrywać oraz którymi ma się zafascynować i chcieć nimi żyć.
Przewodnik zachęca do stosowania różnorodnych form aktywizacji, pracy z obrazem, tekstami biblijnymi...
Szczęśliwi, którzy szukają prawdy - ćwiczenia do religii klasa V JEDNOŚĆ

Ćwiczeniówka do religii dla klasy V szkoły podstawowej "Szczęśliwi, którzy szukają prawdy" zgodna z nowym programem nauczania religii z dn. 11.V.2020 r.
Zeszyt ćwiczeń pomaga uczniom pogłębić wiedzę o Bogu przez rozwiązywanie proponowanych zadań. Zawiera zadania ułatwiające prowadzenie katechezy.
Ćwiczenia pomagają utrwalić materiał poznany podczas zajęć. Pozwalają na zindywidualizowanie procesu nauczania. Dają uczniowi możliwość samodzielnego sprawdzenia swojej wiedzy w krótkim quizie.
Wysyłka w: od 3 do 7 dni roboczych
Szczęśliwi, którzy szukają prawdy - katechizm podręcznik do nauki religii klasa V

Podręcznik do religii dla klasy V szkoły podstawowej "Szczęśliwi, którzy szukają prawdy zgodny z nowym programem nauczania religii z dn. 11.V.2020 r.
Katechizm obejmuje 60 jednostek tematycznych i zawiera stałe elementy: fragment Pisma Świętego, tekst narracyjny, Módl się, Zaśpiewaj, Zastanów się, Zapamiętaj, Zadanie oraz propozycje quizu na podsumowanie każdego rozdziału.
Hasła #WARTO oraz #WIEM, ŻE pomagają uczniowi odkryć proponowaną wartość we własnym życiu. Nowoczesna grafika zachęca do zapoznania się z tematem.
Wysyłka w: od 2 do 4 dni roboczych
U źródeł wolności. KARTY PRACY do nauki religii klasa I liceum i technikum

Karty pracy do nowego podręcznika U źródeł wolności dla kl. I liceum i technikum z wydawnictwa świętego Stanisława Biskupa Męczennika z Krakowa.
Redakcja: ks. Tadeusz Panuś, ks. Andrzej Kielian, Ewelina Maniecka na podstawie najnowszej podstawy programowej.
Karty pracy do podręcznika U źródeł wolności pomogą uczniom usystematyzować wiedzę, poszerzyć horyzonty, a także skłonią do głębszych przemyśleń, do zadawania pytań i szukania odpowiedzi dotyczących Boga, wolności, wiary, historii Kościoła, modlitwy.
Gotowe pytania sprawdzające wiedzę ucznia, zadania, miejsca na zapisywanie odpowiedzi, notatek, krzyżówki.
U źródeł wolności. PODRĘCZNIK do nauki religii klasa I liceum i technikum

Katechizm - podręcznik do nauki religii dla klasy I liceum i technikum z wydawnictwa świętego Stanisława Biskupa Męczennika z Krakowa.
Redakcja: ks. Tadeusz Panuś, ks. Andrzej Kielian, Ewelina Maniecka
Jednym ze źródeł wolności jest wiara w Jezusa, który mówił poznacie prawdę, a prawda Was wyzwoli (J 8,32).
Dzięki podręcznikowi uczniowie będą mogli poszukiwać źródeł prawdy i wolności. Człowiek, który wierzy powinien poznać źródła swojej religii, by poczuć się wolnym i móc kontynuować swoją drogę wiary i przygodę z Bogiem w życiu.
Bóg poszukuje człowieka ćwiczenia do religii klasa V

Ćwiczeniówka katechizm do religii dla klasy V "Bóg poszukuje człowieka" z Wydawnictwa Diecezjalnego w Sandomierzu.
Opracowany na podstawie najnowszej podstawy programowej katechezy Kościoła katolickiego w Polsce z roku 2018. Obowiązuje od września 2020 roku.
Wysyłka w: od 3 do 7 dni roboczych
Bóg poszukuje człowieka katechizm podręcznik do religii klasa V

Katechizm - książka do religii dla klasy V "Bóg poszukuje człowieka" z Wydawnictwa Diecezjalnego w Sandomierzu.
Opracowany na podstawie najnowszej podstawy programowej katechezy Kościoła katolickiego w Polsce z roku 2018. Obowiązuje od września 2020 roku.
Wysyłka w: od 3 do 7 dni roboczych
Bóg naszym Ojcem - Katechizm dla dzieci klasa I Szkoły Podstawowej

Nowy, dostosowany do aktualnej podstawy programowe z 2020 roku katechizm - książka do religii dla uczniów klasy I szkoły podstawowej: Bóg naszym Ojcem z Wydawnictwa Diecezjalnego w Sandomierzu.
Wysyłka w: od 3 do 7 dni roboczych
Katechizm Jezus jest z nami. Podręcznik i ćwiczenia dla klasy III - komplet

Bóg jest naszym Ojcem. Podręcznik z ćwiczeniami do nauki religii dla I klasy szkoły podstawowej

Bóg jest naszym Ojcem. Praktyczny podręcznik do nauki religii dla uczniów I klasy szkoły podstawowej z Wydawnictwa św. Stanisława w Krakowie.
Przygotowany zgodnie z nową podstawą programową.
Podręcznik połączony jest z ćwiczeniami, zawiera 60 katechez, obrazki do kolorowania, wycinanki, naklejki oraz modlitwy.
Wysyłka w: od 3 do 7 dni roboczych
PRZEWODNIK METODYCZNY Poznaję Boży świat. Podręcznik do religii dla klasy I

Przewodnik metodyczny do podręcznika do religii dla klasy I szkoły podstawowej "Poznaję Boży świat".
Celem katechezy jest pomoc uczniom w odkrywaniu śladów Boga w rodzinie, szkole, Kościele i otaczającym ich świecie.
Przewodnik metodyczny "Poznaję Boży świat" proponuje wiele metod aktywizujących, m.in. zabawy integracyjne, metody plastyczne, muzyczne, dramowe, teatralne, gry i zabawy dydaktyczne, a także proste elementy interpretacji biblijnej.
Wysyłka w: od 2 do 4 dni roboczych
Bóg - nasz Ojciec. Ćwiczenia do religii dla klasy I szkoły podstawowej - ks. Władysław Kubik SJ

Ćwiczenia do religii dla klasy I "Bóg - nasz Ojciec" zostały przygotowane jako pomoc dla ucznia w rozumieniu treści katechezy, w twórczym podejściu do tematu i w utrwaleniu wiadomości.
Zadania oparte na szacie graficznej to rysunki do twórczego uzupełnienia kolorowymi elementami wycinanymi, a także naklejkami oraz własnymi rysunkami dziecka. W odpowiednim dla dziecka momencie nauki wprowadzone zostały także zadania związane z czytaniem albo pisaniem pojedynczych słów.
Ćwiczeniówka pomoże angażować dziecko w przeżywanie tajemnic wiary, kształtować postawy i interioryzować wartości.
Wysyłka w: od 3 do 7 dni roboczych





29,90 zł
Cena regularna:
34,00 zł

37,90 zł
Cena regularna:
44,90 zł


25,90 zł
Cena regularna:
39,90 zł

8,50 zł
Cena regularna:
9,90 zł

26,90 zł
Cena regularna:
29,90 zł

79,90 zł
Cena regularna:
99,00 zł
