Z grzechu do wolności - Józef Kozłowski SJ

Z grzechu do wolności – książka Józefa Kozłowskiego SJ o grzechu, łasce i wolności | mocni w Duchu księgarnia religijna
  • promocja
Dostępność: tak
Wysyłka w: do 3 dni roboczych
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 13,90 zł 18,00 zł 13.90
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 14,90 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

"We mgle bowiem bardzo łatwo wejść w bagno, ale trudno jest się z niego później wydostać." – słowa ks. Józefa Kozłowskiego SJ uderzają w samo sedno ludzkich zmagań z grzechem.

Jego książka „Z grzechu do wolności” to duchowy przewodnik, który krok po kroku prowadzi czytelnika ku światłu, pokazując, że Bóg zawsze wyciąga rękę, nawet wtedy, gdy człowiek czuje się najbardziej zagubiony.

Ks. Józef Kozłowski SJ, jezuita i mistrz duchowości ignacjańskiej, przez lata prowadził rekolekcje w Polsce i za granicą, pomagając tysiącom ludzi odnaleźć sens życia. Jego doświadczenie jako kierownika duchowego oraz głęboka znajomość ludzkiej natury sprawiają, że każde słowo w tej książce jest jak kompas wskazujący drogę ku wolności.

Nieświadomość, która zniewala

Grzech nie zawsze wygląda groźnie. Na początku może wydawać się niewinną przygodą, czymś, co daje chwilową ulgę. Ale z czasem staje się pułapką, która krępuje ludzkiego ducha i odbiera radość życia.

Ks. Józef pisze:
„Najczęściej mamy do czynienia z kimś, kto w ogóle nie próbuje na serio zastanawiać się nad sensem swego życia, nad celem, dla którego pojawił się na ziemi.”

Wnikliwie opisuje, jak działa „mgła nieświadomości” – stan, w którym człowiek traci orientację, nie wiedząc, skąd przyszedł i dokąd zmierza. To książka, która demaskuje kłamstwa złego ducha i pokazuje, jak je rozpoznać w codziennym życiu.

Wolność, która przemienia

„Tylko Bóg bowiem jest w stanie nadać ludzkiemu życiu realne kształty.”

Książka „Z grzechu do wolności” to nie tylko analiza problemu grzechu, ale przede wszystkim praktyczny przewodnik, jak wyrwać się z jego sideł. Ks. Józef Kozłowski SJ dzieli się historiami ludzi, którzy dzięki Bożej łasce odnaleźli nowe życie – pełne światła, nadziei i pokoju.

Każdy rozdział to konkretne wskazówki, które pomogą Ci:

  • rozpoznać działanie złego ducha w Twoim życiu,
  • odkryć obecność Bożej łaski w codziennych wydarzeniach,
  • zbudować głębszą relację z Jezusem, która przynosi prawdziwą wolność.

Dla kogo jest ta książka?

To książka dla każdego, kto czuje, że coś go trzyma w miejscu, kto zmaga się z poczuciem winy, lękiem czy brakiem nadziei. Idealna dla osób, które chcą zrozumieć mechanizmy grzechu i nauczyć się, jak skutecznie stawiać mu czoła. Jeśli szukasz odpowiedzi na pytanie, jak żyć w wolności dzieci Bożych – ta książka jest dla Ciebie.

Dlaczego warto po nią sięgnąć?

Książka ks. Józefa Kozłowskiego SJ to bestseller, który zdobył serca tysięcy czytelników. Do 2023 roku sprzedano prawie 100 000 egzemplarzy – to dowód na to, jak bardzo ta książka jest potrzebna.

To duchowy przewodnik, który pomoże Ci odnaleźć pokój serca i nowe spojrzenie na życie.

Dane techniczne

Autor Józef Kozłowski SJ
Format 145x205 mm
Ilość stron 96
Oprawa miękka

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Menu
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Produkt dnia
Mała Agenda Biblijna 2026 w formacie A6 VERBINUM
Mała Agenda Biblijna 2026 w formacie A6 VERBINUM

31,90 zł

Cena regularna: 34,00 zł

Najniższa cena: 34,00 zł
szt.
Modlitewnik czcicieli św. Józefa - najnowsze poszerzone wydanie 2025
Modlitewnik czcicieli św. Józefa - najnowsze poszerzone wydanie 2025

17,90 zł

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 21,90 zł
szt.
Kadzielnica domowa stołowa mosiężna 13,5 cm
Kadzielnica domowa stołowa mosiężna 13,5 cm

74,90 zł

Cena regularna: 98,90 zł

Najniższa cena: 98,90 zł
szt.
Na czasy które idą… Z błogosławionym ks. Jerzym w 40. Rocznicę śmierci - Jarosław Szarek
Na czasy które idą… Z błogosławionym ks. Jerzym w 40. Rocznicę śmierci - Jarosław Szarek

3,90 zł

Cena regularna: 9,90 zł

Najniższa cena: 4,90 zł
szt.
Promocje
Św. Józef. Pogromca duchów piekielnych - Kenedy Hall
Św. Józef. Pogromca duchów piekielnych - Kenedy Hall

28,90 zł

Cena regularna: 36,90 zł

Najniższa cena: 30,90 zł
Perełka - Zaufaj Mi! - książeczka upominkowa
Perełka - Zaufaj Mi! - książeczka upominkowa

3,99 zł

Cena regularna: 4,95 zł

Najniższa cena: 4,95 zł
Módlmy się ze św. Teresą – Jak zamienić duchowość "małej drogi" w codzienną, żywą modlitwę? - modlitewnik
Módlmy się ze św. Teresą – Jak zamienić duchowość "małej drogi" w codzienną, żywą modlitwę? - modlitewnik

12,90 zł

Cena regularna: 14,90 zł

Najniższa cena: 14,90 zł
szt.
Moja Nadzieja. Msza św. Macieja -  ksiądz Bartłomiej KOT płyta CD z muzyką
Moja Nadzieja. Msza św. Macieja - ksiądz Bartłomiej KOT płyta CD z muzyką

18,90 zł

Cena regularna: 24,00 zł

Najniższa cena: 24,00 zł
szt.
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Znajdziesz nas w Google+
Sklep internetowy Shoper.pl