Cuda i tajemnice Matki Bożej z Civitavecchia - Anna Maria Turii

Cuda i tajemnice Matki Bożej z Civitavecchia e-religijne.pl
  • promocja
Dostępność: nakład wyczerpany
Cena: 19,50 zł 29,90 zł 19.50
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Cud krwawych łez i objawienia maryjne w Civitavecchia. Autentyczność wydarzeń w Civitavecchia została poświadczona przez najwyższych hierarchów Kościoła.

Autorka przedstawia świadectwa głównych bohaterów tych wydarzeń: rodziny Gregorich, proboszcza parafii i Pantano oraz biskupa, który poświadczył prawdziwość wydarzenia, także jako jego bezpośredni świadek: miał w swoich dłoniach figurkę Matki Bożej, kiedy zaczęła ona płakać krwawymi łzami. To jedyny taki przypadek w całej historii Kościoła! „Krwawe łzy” były przygotowaniem do serii objawień Matki Bożej Jessice Gregori, która przekazała biskupowi tajemnice i proroctwa otrzymane od Maryi. Biskup potwierdził, ze dwa wydarzenia, które zostały przepowiedziane, sprawdziły się: w 1996 i 2000 roku…

Czwartek, 2 lutego 1995 roku, godzina 16.30 – wielkie zaskoczenie. Jessica, pięcioletnia córka Gregorich, bawi się w ogrodzie. W pewnym momencie woła: „Tato, tato, figurka Matki Bożej płacze krwią!”. Gregori nie od razu rozumie. Dziewczynka nalega, on podchodzi i widzi coś, co go paraliżuje. To prawda! Stoi przed nią bez ruchu przez długie minuty, zbliża się, stara się zrozumieć, wyciąga rękę. Zjawisko powtarza sie w tych dniach wiele razy i w obecności wielu świadków...

Fragment książki

W Civitavecchia od 1995 roku dzieje się coś niezwykłego. Coś jedynego w swoim rodzaju, czego autentyczność została poświadczona przez najwyższych hierarchów Kościoła. Książka ukazuje te wydarzenia naznaczone cudem krwawych łez, objawieniami, wizjami i wieloma innymi cudami mającymi związek z pewna włoska rodzina. Autorka przedstawia przede wszystkim świadectwa głównych bohaterów tych wydarzeń – członków rodziny Gregorich, proboszcza parafii Pantano oraz biskupa, który poświadczył prawdziwość wydarzenia także jako jego bezpośredni świadek – miał w swoich dłoniach figurkę Matki Bożej, kiedy zaczęła ona płakać krwawymi łzami. To jedyny taki przypadek w całej historii Kościoła.

Niniejsza książka jest pierwszym (po odwołaniu zakazu ze strony władz Kościoła) świadectwem złożonym bez zastrzeżeń przez Fabia Gregori i jego rodzinę na temat ich wiary, życia duchowego, ich wyjątkowej wrażliwości na transcendentne wartości, a przede wszystkim na temat nadzwyczajnych zjawisk, jakie są obecne w ich życiu. Świadectwem, które miałam zaszczyt przekazać innym.

Autorka

Dane techniczne

Autor Anna Maria Turi
Format 140 x 200 mm
Ilość stron 192
Oprawa miękka

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Menu
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Produkt dnia
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Znajdziesz nas w Google+
Sklep internetowy Shoper.pl