Nowy Testament - mały format, twarda oprawa Pamiątka Sakramentu Bierzmowania
towar niedostępny






Opis
Eleganckie i praktyczne, oprawione w bardzo trwałą, twardą oprawę, "kieszonkowe" wydanie Pisma Świętego Nowego Testamentu z obwolutą na Bierzmowanie.
Teksty zaczerpnięto z Biblii Tysiąclecia - wydanie V - w przekładzie z języka greckiego. Jest to jedyne na polskim rynku księgarskim wydanie Pisma Świętego, zawierające Święte Teksty w tłumaczeniu zatwierdzonym przez Konferencję Episkopatu Polski do użytku w liturgii Kościoła.
W Piśmie Świętym znajduje się dodatkowa strona na wpisanie dedykacji.
Dodatkowo umieszczono także praktyczne modlitwy przy wigilijnym stole wraz z całym przebiegiem wieczerzy wigilijnej, modlitwa przy wielkanocnym stole oraz błogosławieństwo narzeczonych przez rodziców przed udaniem się do kościoła.
Na obwolucie znajduje się modlitwa przed i po czytaniu Pisma Świętego, zaś na wewnętrznych stronach okładek wydrukowano mapy: Palestyna w epoce królów, Palestyna za czasów Chrystusa, wschód starożytny (teatr wydarzeń biblijnych), mapa basenu Morza Śródziemnego.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)











