Sprawdziany i konspekty na roraty: Pismo Święte bramą do Bożego Narodzenia

Dostępność: nakład wyczerpany
Cena: 89,90 zł 89.90
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Kontrolki na adwentowe nabożeństwa roratnie - zestawy dla 25 dzieci składający się z książeczek i naklejek z KONSPEKTAMI na nabożeństwa z płytą.

Można wybrać ilość zestawów dla dzieci (wielokrotność 25) do których będzie dołączona 1 książka z konspektami kazań i płytą CD

W tym roku będziemy się starali zrozumieć czytane w czasie rorat słowa Pisma Świętego ze Starego Testamentu oraz z Ewangelii zawartych w Nowym Testamencie. Przez cały Adwent będziemy wyjaśniali sobie, co jest w nich najważniejsze.

W książeczce dzieci będą mogły zaznaczyć swoje uczestnictwo w roratach, wklejając na każdej stronie kolejną naklejkę, którą otrzymają podczas Mszy Świętej roratniej.

W każdej chwili będzą więc mogły sięgnąć do niej, by przypomnieć sobie najważniejsze informacje, o których usłyszą w czasie tegorocznego Adwentu.
Komplet zawiera 25 sztuk.

W zestawie znajdują się KONSPEKTY  kazań na roraty z udziałem dzieci, które są doskonałym wprowadzeniem w tematykę świąt Bożego Narodzenia. Omawiają one treść czytań ze Starego Testamentu oraz Ewangelii adwentowych, służąc tym samym lepszemu przygotowaniu do przyjęcia Dzieciątka Jezus.

  •      Każdy konspekt może stanowić w całości gotowe wypowiedzi wplecione w narrację kazania lub tworzyć plan słowa głoszonego podczas Mszy Świętych roratnich.
  •     Każdy konspekt rozpoczyna się pytaniami, dzięki którym kapłan może nawiązać bezpośredni kontakt ze słuchaczami.
  •     Każdy konspekt kończy prosta scenka do odegrania z udziałem dzieci, która pomoże zapamiętać najważniejszy przekaz z danego dnia.
  •     Każdy konspekt to propozycja, którą kapłan może dowolnie rozwinąć.

    Trudne zagadnienia zostały sprowadzone do dziecięcego poziomu pojęciowego, z użyciem prostych porównań, aby dzieci mogły wynieść z rorat podstawowe wiadomości, które będą owocować w ich dalszej edukacji religijnej.

Zobacz także inne:

Kontrolki na adwent

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (1)

10 lutego 2019

Witam czy mozna kupic osobno dla jednego dziecka

Menu
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Znajdziesz nas w Google+
Sklep internetowy Shoper.pl