Wędrówka do wolności. Katolicki poradni dla dorosłych dzieci alkoholików - Dominika Krupińska

Dostępność: produkt chwilowo niedostępny
Cena: 34,90 zł 34.90
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Autorka książki "Wędrówka do wolności. Katolicki poradnik ..." mówi czytelnikowi jasno, że życie nie zależy najpierw od utrwalonych przez lata mechanizmów psychologicznych w rodzinie alkoholowej, ale od niego samego: od zaangażowania jego wolności we własny los.

Książka mobilizuje do wysiłku, który otwiera perspektywę na lepsze życie i daje nadzieję na zmianę.

Już sam początek książki Wędrówka do wolności. Katolicki poradnik dla dorosłych dzieci alkoholików budzi zaufanie. Odpowiadając na pytanie o przyczyny powstania poradnika, Autorka pisze: „Pierwszym powodem było to, że sama jestem dorosłym dzieckiem alkoholika...”. W ten sposób daje sygnał, że dobrze wie „od wewnątrz”, o czym mówi. Książka nie jest więc najpierw dziełem „eksperta”, analizującego i opisującego „cudze” problemy, ale bardzo osobistym świadectwem. Siłą publikacji staje się połączenie kompetencji psychologicznej i teologicznej z osobistym doświadczeniem i zaangażowaniem. Przekona się o tym sam czytelnik, śledząc uważnie stronice książki.

Wędrówka do wolności nie jest łatwym poradnikiem, który dzięki „inteligentnym interpretacjom” przynosi dorosłym dzieciom alkoholików (DDA) chwilową ulgę uzyskaną niewielkim kosztem. Nie usprawiedliwia i nie rozgrzesza ze zranionych niedojrzałych postaw i zachowań tych, którzy wiele w życiu wycierpieli z powodu rodzica alkoholika czy rodziców alkoholików. Jest natomiast zaproszeniem, by czytelnik zmierzył się z własnym życiem poprzez systematyczną „pracę wewnętrzną”.

Dane techniczne

Autor Dominika Krupińska
Format 142x202 mm
Ilość stron 272
Oprawa miękka

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Menu
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Znajdziesz nas w Google+
Sklep internetowy Shoper.pl