Chrystus pośród Was - nasza nadzieja chwały - ks. Bogusław Nadolski TChr

Dostępność: tak
Wysyłka w: do 3 dni roboczych
Cena: 13,50 zł 13.50
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Chrystus pośród Was - nasza nadzieja chwały to nowa książka ks. Bogusława Nadolskiego.

Chrystus pośród Was - nasza nadzieja chwały to hasło 51. Międzynarodowego Kongresu Eucharystycznego, który odbędzie się 25-31 stycznia 2016 na Filipinach. Kongres Eucharystyczny pomyślany jako statio orbis - zgromadzenie wiernych z całego świata i wspólne uczczenie Jezusa - to swego rodzaju ogólnokościelna uroczystość Ciała i Krwi Chrystusa, pogłębiająca rozumienie i miłość względem Jezusa w Eucharystii. 

Ks. Nadolski w swojej najnowszej książce analizuje nasz związek z Chrystusem - komunię w Eucharystii, komunię przy stole Słowa Bożego, komunię przy stole wspólnoty liturgicznej i stole potrzebującego, komunię przy stole modlitwy i adoracji, aby przygotować nas do owocnego przeżycia Kongresu, zrozumienia jego przesłania.

Pochyla się więc także nad znaczeniem i przesłaniem hasła Kongresu: Chrystus pośród Was - nasza nadzieja chwały. 

"Powinniśmy więc być ludźmi nadziei. A to oznacza być człowiekiem trzech wymiarów, który pamięta o przeszłości, skupia się na przyszłości, a pomiędzy nimi angażuje się w teraźniejszość. Zakorzenienie w przeszłości przynosi nadzieję, a skupienie się na przyszłości daje cel naszej nadziei. Żyjemy więc pomiędzy podstawami a celami naszej nadziei. Żyjemy jako ludzie nadziei, zmieniający świat wokół siebie przez afirmację życia, afirmację drugich. To  t a k  konstruuje życie, przynosi radość"

Dane techniczne

Autor ks. Bogusław Nadolski TChr
Format 120x180
Ilość stron 90
Oprawa miękka

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Menu
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Produkt dnia
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Znajdziesz nas w Google+
Sklep internetowy Shoper.pl