To Bóg uzdrawia i czyni cuda. O marzeniach ... - Marcin Zieliński

Dostępność: produkt chwilowo niedostępny
Cena: 24,90 zł 24.90
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Zapraszamy czytelników do fascynującej lektury wywiadu z pełnym pasji człowiekiem, który zamarzył, by w jego małym mieście wydarzyły się cuda znane z Dziejów Apostolskich. Historia niestrudzonego dążenia Marcina Zielińskiego do spełnienia marzenia o osobistym doświadczeniu mocy Ducha Świętego to jednak nie sensacyjny materiał dla świata mediów, choć i on zafascynował się niezwykłą posługą lidera małej wspólnoty modlitewnej ze Skierniewic.

To przede wszystkim poruszające świadectwo głębokiej wiary, wytrwałej modlitwy i młodzieńczego entuzjazmu, który przyciąga do Jezusa tłumy ludzi pragnących prawdziwej odnowy życia.

Wsłuchaj się w słowa Marcina i odkryj przepełniony modlitwą świat, w którym każdego dnia możesz oczekiwać bliskości Boga, mającego realny wpływ zarówno na Twoje życie, jak i na życie innych. Jest to świat, w którym wszystko jest możliwe, ponieważ przemierzasz go z Bogiem, który jest wszechmogący.

Z tej porywającej rozmowy dowiesz się nie tylko, jak spełnić marzenia, lecz również:

    co zrobić, by doświadczyć cudu,
    dlaczego potrzebujesz trwania w uwielbieniu,j
    akie jest znaczenie cierpienia w życiu chrześcijanina,
    czy każdy może zostać uzdrowiony,
    jak utrzymać dary, które ofiarowuje nam Bóg,
    czego można się nauczyć od braci innych wyznań,
    jaką rolę w życiu charyzmatyka odgrywa Maryja,
    a także...czy piłka nożna może pomóc w drodze do zbawienia…


Marcin Zieliński – lider skierniewickiej Wspólnoty Uwielbienia „Głos Pana”, znany ze swego zaangażowania w posługę uzdrawiania i głoszenia Słowa Bożego. Z Dobrą Nowiną o Bogu, który pragnie zbawić każdego człowieka, dotarł już do setek miejsc w Polsce i za granicą. Prywatnie absolwent AWF, zafascynowany piłką nożną.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (1)

15 listopada 2021

Zgadza się, to Bóg czyni cuda. Jednak ma w tym swój cel i my nie możemy Go do tego w żaden sposób przymusić. Autor zamarzył, aby w jego miejscowości zdarzyły się takie cuda, jakie są opisane w "Dziejach Apostolskich". I co? Sprawił je? Cud mówienia rodzajami języków przez Apostołów sprawił, że nawróciło się 3000 tysiące dusz. Nie słyszałem o takim cudzie w Skierniewicach. Cud uzdrowienia chromego sprawił, że nawróciło się około 5000 mężczyzn. Nie słyszałem o takim cudzie w Skierniewicach. "Co zrobić, by doświadczyć cudu?" Domyślam się, że trzeba pojechać na wykład Marcina Zielińskiego. "Dlaczego potrzebujemy trwania w uwielbieniu?" Czy uwielbienie to śpiewanie na nabożeństwach pieśni wraz z zespołem uwielbieniowym? W taki razie pierwsi chrześcijanie nie uwielbiali Boga. Nie czytamy o tym, aby w ogóle śpiewali jakiekolwiek pieśni. A już na pewno nie Apostołowie z Pawłem na czele. "Czy każdy może zostać uzdrowiony?" Każdy, kto dostatecznie poznał Boga poprzez Biblię, wie jaka jest oczywista odpowiedź. Nie każdy. Czasami wolą Boga jest, abyśmy byli chorzy. "Jak otrzymać dary, które ofiaruje nam Bóg?" Bóg daj nam dary w momencie narodzin. Jeśli ktoś nie ma daru do malowania lub śpiewania, to choćby nie wiem jak się wytężał, nigdy tego daru w życiu nie otrzyma. "Czego można się nauczyć od braci innych wyznań?" Ktoś, kto jest przekonany o słuszności swojego wyznania, powie tak: "Bracia z innych wyznań powinni przejść na moje wyznanie, bo moje jest prawdziwe. Jeśli by tak nie było, przeszedłbym na inne." "Jaką rolę w życiu charyzmatyka odgrywa Maryja?" Charyzmatycy rodzicielkę Jezusa nazywają Marią. Dla nich rola tej kobiety skończyła się na daniu ciała naszemu Zbawicielowi. Nie ma żadnego wpływu na nasze życie.

Menu
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Produkt dnia
Paschalik na 2023 świeca ołtarzowa wosk 30 cm
Paschalik na 2023 świeca ołtarzowa wosk 30 cm
79,90 zł 59,90 zł
szt.
Biblijne wersety dla mam w pudełku
Biblijne wersety dla mam w pudełku
34,90 zł 26,50 zł
szt.
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Znajdziesz nas w Google+
Sklep internetowy Shoper.pl